Společnost LedGo

Společnost Inea Group s.r.o. dále LedGo je dynamicky se rozvíjející společnost, která klade vysoký důraz na kvalitu poskytovaného zboží a služeb s tím související. Ctíme preciznost, efektivnost, důvěryhodnost a rychlost. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se poskytnout maximální servis klientovi.

Naše společnost se zabývá distribucí a poradenstvím v oblasti "klasických" a LED světelných zdrojů. Výpočtem úspory energie svítidel oproti původnímu stavu osvětlení. Při výběru zboží klademe důraz zejména na nejvyšší kvalitu nabízeného zboží s ohledem na požadavky zákazníků. Zároveň jsme schopni Vám nabídnout široký sortiment "klasických" a LED světelných zdrojů za příznivé ceny.

Nabízíme osobní přístup a konzultaci při prodeji LED osvětlení
Spočítáme Vám úsporu v LED osvětlení za stávající osvětlení

Naše společnost nabízí svítidla, která jsou kompatibilní se standardními běžnými a halogenovými žárovkami, jsou zárukou snadné montáže a provozu.

 

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ V OSVĚTLOVÁCI TECHNICE

Nabízíme komplexní řešení osvětlovacího zařízení prakticky všem odvětvím lidské činnosti. Osvětlujeme interiéry, veřejné i neveřejné komerční prostory budov, ale i zahrady.

Můžeme se postarat o nasvícení domácností, kanceláře, škol, zdrav. zařízení, admin. budov, nákupních center, fast foodu, billboardu, reklamy, hal a skladů, parkovišť, nočních klubů a mnoho jiného.

 

 

OSVĚTLENÍ NA KLÍČ

Vzhledem k dnešní nabídce kavalitních i nekvalitních svítidel a zdrojů na našem trhu, se mnohdy klient nevyzná co je pro něj ideální a neví si rady s osvětlením daného prostoru.

Proto jsme zde my, společnost, která Vám nabízí osvětlení na klíč. Připravíme návrh osvětlení, výpočet úspory energie v oblasti LED technologie, montáž a demontáž světelného zařízení.

 

 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBORU ELEKTROINSTALACÍ

Rozšířili jsme portfolio svých služeb tak, abychom mohli svým klientům nabídnout komplexenější nabídku služeb.

Díky naší partnerské společnosti nabízíme služby v oblasti elektroinstalací. Specializace na silnoproudé, slaboproudé elektroinstalace. Dále vám jsme schopni nabidnout certifikační měření, zabezpečovací zařízení, CCTV a kamerové systémy, Inteligentní elektroinstalace.

 

 

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY A DEISGNÉRY

Naše společnost aktivně pracuje s projenkčními kancelářemi a jednotlivými designery.

Podílíme se na návrhu a hledání ideálního světelného řešení pro jednotlivce, malé, střední, ale i velké společnosti. Snažíme se vždy přinést ideální řešení a tak docílit klientových požadavků.

Nabízíme možnost spolupráce novým architektům, designerům.

 

 

 

NÁVRH ÚSPORY ENERGIE

Každému klientovi nabízíme službu výpočtu úspory energie, při výměně LED zdrojů za klasické zdroje. V úspoře Vám ukážeme kolik platíte za stávající energie v osvětlení a o kolik se sníží Vaše měsíční a roční výdaje.

Doporučení přímo od nás: Nezapomeňte pokud hledáte firmu nebo článek z sekce aut, mrkněte na katalog Autopes.cz

  

 

Novinky

Světelně-akustické panely od Philips a Ecophon

Philips a Ecophon, lídr ve zvukově absorbčních ...

LED žárovky místo halogenových bodovek

LED technologie hýbe světem ...

Úsporné žárovky

Úsporné žárovky uvolňují do okolí karcinogenní jedy ...